Skip to main content

АРТ РЕЗИДЕНЦІЯ

Будуємо перший у світі парк фотозон

Ідеальне поєднання пермакультури, ландшафтного дизайну, арт інсталяцій та професійного, технічного забезпечення для створення аудіовізуальних проєктів.

Мистецький концепт

 

Концепт ФОТОПАРК створений медіахудожником та екологом Олександром Куявою. Арт-простір поєднує у собі ідеї сталого розвитку, духовного відпочинку, фізичного оздоровлення та продуктивної роботи по темам креативних індустрій.

Фотопарк сьогодні це арт інсталяції та природні фотозони під відкритим небом. Це фото-відеостудія з великою кількістю знімальних майданчиків. А також місце для оздоровлення спа-процедурами та фітококтейлями власного виробництва.

1000 м2

Більше 1 гектару простору

20+

Successful works

20 000+

Artists supported

10+

Brands created

20 000+

Artists supported

Зелена фотостудія

Колись ми називались фотостудія ФЕРМА. Після 3 років оренди приміщення на заводі у Волинській області, ми купили власну ділянку під Луцьком, щоб збудувати екологічне місце для творчих людей.

ФЕРМА  – перша у місті Луцьк, студія сучасного медіамистецтва створена рекламно-консалтинговою медіагрупою “Спектр” у 2018 році для розробки та виготовлення різних видів креативного та рекламно-інформаційного контенту.

Власний продакшн

“ФОТОПАРК” є місцем синергії креативних, творчих людей: художників, фотографів, відеодизайнерів, музичних продюсерів та людей, які мають таланти.

Артстудія “ФОТОПАРК” створена і готова до співпраці з  фотографами, відеооператорами та кінопродюсерами, модельними агентствами, рекламними та брендинг компаніями, інтернет блогерами, івент, арт та e-commerce бізнесом.

Клієнти про нас

Відгуки про фотостудію ФЕРМА

Проводили на студії "Ферма" зйомки кліпу. Були дуже задоволені, хлопці зі студії допомогли налаштувати і поекспериментувати зі світлом. Колективу "ферми" величезний респект. Будемо раді ще попрацювати там)

Олександр ШевчукЛуцьк

Прекрасна студія!! Великий вибір реквізиту, багато різних фонів для фотографування, найсучасніше обладнання для фото- та відеозйомки, приємний персонал постійно пропунують каву та чай))) Одним словом найкраща студія у Луцьку 100% рекомендую.

Дмитро ГеричЛуцьк

Суперове місце!) Приємний персонал і домашня атмосфера.

Антон ПапежукЛуцьк

Плюси: - Добрий і привітний персонал, майстри своєї справи. Запропонують чай, каву і смаколики (смаколики дуже смачні). І будуть всіляко по можливості допомагати в роботі; - Облаштована студія всім необхідним, що необіхдно для фото і відео зйомки (реквізити, апаратура, фони); - Нова і сучасна апаратура; - Напевно, перша студія в Луцьку облаштована хромакаєм. Можна знімати круті ролики; - Дуже чиста і тепла студія; - Адекватна і навіть хороша ціна за таку студію. Мінуси: - Немає Але хотів додати таке - це відсутність готових фотозон. Але це як з якої сторони глянути. Бо в сучасних студіях від готових зон відмовляються. І тим паче все залежить на що робить акцент студія. Тому я не можу внести це в мінус 😉 Тому фотостудію - РЕКОМЕНДУЮ.

Олександр ЦяпухЛуцьк

Крута студія та приємний персонал, готовий допомогти в реалізації ваших ідей і творчих бачень. Запропонує каву або інші напої. Увімкне затишну музику та створить приємну атмосферу. Найбільший хромокей у Луцьку, різноманітість фонів для ваших змойок, прекрасні декорації і оформлення і все це з класними людьми, які чекають вас там.

Юра СтепанюкЛуцьк

Оренда локцій

Арт-простір ФОТОПАРК

Блог арт-резиденції

Новини та статті

vj loops

Топ-7 кращих вебсайтів для пошуку відеофутажів для віджеїв

| Колаборації | No Comments
Топ 7 кращих vj loops вебсайтів для пошуку У сучасному світі відеоконтенту віджеї є ключовими фігурами на сцені розваг. Їхні виступи оживляють клуби, фестивалі та корпоративні заходи, створюючи незабутню атмосферу…

Восьмикутна зірка як головний атрибут РІЗДВЯНО-КОЛЯДНИЦЬКИХ Містерій

| База знань | No Comments
ВОСЬМИКУТНА ЗІРКА ЯК ГОЛОВНИЙ АТРИБУТ РІЗДВЯНО-КОЛЯДНИЦЬКИХ МІСТЕРІЙ Здавна, саме язичницька восьмикутна зірка, звана предками як Алатир (від др.іран. al-atar - "біл-горюч"), а не шестикутна зірка Давіда, була головним символом різдвяно-колядницьких…

Монохромний сад в ландшафтному дизайні

| База знань | No Comments
Для створення унікального ландшафтного дизайну любителі прекрасного використовують безліч прийомів посадки рослин, вибирають їх різноманітні види, ретельно контролюють колірну палітру створюваної композиції. Результат старань укладачів природного архітектоніки часто вражає уяву…